Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
tel./fax.: 95 755 39 08
e-mail: biuro.sulecin@provincja.pl
Kongres Gospodarczy - Lubuskie 2019

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że nasza firma została nagrodzona podczas Kongresu Gospodarczego - Lubuskie 2019, który odbył się 10 października w Zielonej Górze.

Tegoroczna edycja Kongresu organizowanego przez Marszałka Województwa Lubuskiego, poświęcona była tematyce pro-ekologicznej i ochronie środowiska, a także trendom w marketingu miejsc i e-commerce. Podczas wieczornej gali wręczone zostały Nagrody Gospodarcze Marszałka Województwa dla najbardziej ekologicznych, a także najbardziej innowacyjnych firm z województwa. Provincja otrzymała nagrodę w kategorii poprawy zdrowia i jakości życia w regionie.

To wspólny sukces pracowników i współpracowników firmy Provincja. Serdeczne podziękowania dla Pani Marszałek Województwa Lubuskiego Pani Elżbiety Anny Polak oraz jury za przyznanie nagrody w tak ważnej dla nas kategorii. To wyróżnienie niesamowicie cieszy i mobilizuje do dalszego działania i pracy nad dalszym rozwojem naszej firmy. Mamy naładowane baterie i wiemy, że obraliśmy dobrą drogę. Działamy dalej rozwijając się dla Was.
Jeszcze raz dziękujemy.

Nagroda Marszałka Województwa Lubuskiego

poprzedni newspowrótnastępny news
Inne aktualności
Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów   Miło nam poinformować,że nasz produkt Kiełbasa pieczona z jelenia uzyskała I nagrodę w regionalnym konkursie "Nasze Kulinarne Dziedzictwo -Smaki [...] + czytaj więcej Nagrody w konkursie Nagrody w konkursie "Doceń Polskie" dla Provincji  Az dziewięc naszym produktów zostało wyróżnionych w prestiżowym konkursie "Doceń Polskie" organizowanym pod patronatem Ministerstwa  Rolnictwa [...] + czytaj więcej Lubuski Lider Biznesu 2019 "Lubuski Lider Biznesu", to najbardziej prestiżowe przedsięwzięcie konkursowe w województwie lubuskim, które wyróżnia najlepsze przedsiębiorstwa zachodniej Polski. Jego organizatorem jest Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa [...] + czytaj więcej Uczestnictwo w Programie Operacyjnym Inteligentny [...] Celem programu jest pomoc przedsiębiorcom, którzy w związku z zakłóceniami w funkcjonowaniu gospodarki na skutek wystąpienia pandemii COVID-19, znaleźli się w trudnej sytuacji ekonomicznej. Wsparcie przeznaczone jest [...] + czytaj więcej
Nasze produkty
Wędliny Wytwarzanie dojrzewających suszonych mięs i wędlin z dziczyzny jest trudne i czasochłonne. Już samo tworzenie receptur i ich weryfikacja zajęło nam wiele lat. Wykorzystaliśmy wiedzę i doświadczenie całych pokoleń pasjonatów kultywujących tradycyjne metody marynowania i powolnego wędzenia dziczyzny.

+ więcej
Pasztety

+ więcej
Mięsiwo w słoiku

+ więcej
ZOBACZ
WSZYSTKIE
PRODUKTY
Kontakt z nami

Provincja Sp. z o.o.
ul. Daszyńskiego 60
69-200 Sulęcin
NIP 7681735320

 

Sekretariat
tel./fax.: 95 755 39 08
e-mail: biuro.sulecin@provincja.pl

  

Kierownik ds. sprzedaży
tel. 603 481 850

 

Zamówienia
tel. 519 305 203
e-mail: zamowienia@provincja.pl

 

Księgowość
tel. 574 723 850
e-mail: ksiegowosc@provincja.pl

 

www.facebook.com/Provincja/

www.sklep.provincja.pl

 

RODO

Napisz do nas

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione.
Copyright 2024 @ provincja.pl
tworzenie stron www kraków