Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
tel./fax.: 95 755 39 08
e-mail: biuro.sulecin@provincja.pl
Uczestnictwo w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój 2014-2020, działanie 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy

Celem programu jest pomoc przedsiębiorcom, którzy w związku z zakłóceniami w funkcjonowaniu gospodarki na skutek wystąpienia pandemii COVID-19, znaleźli się w trudnej sytuacji ekonomicznej. 
Wsparcie przeznaczone jest na finansowanie kapitału obrotowego w celu zaspokojenia pilnych potrzeb przedsiębiorcy w zakresie płynności i przezwyciężania trudności finansowych, które zaistniały w skutek pandemii COVID-19.

poprzedni newspowrótnastępny news
Inne aktualności
Lubuski Lider Biznesu 2019 "Lubuski Lider Biznesu", to najbardziej prestiżowe przedsięwzięcie konkursowe w województwie lubuskim, które wyróżnia najlepsze przedsiębiorstwa zachodniej Polski. Jego organizatorem jest Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa [...] + czytaj więcej Kongres Gospodarczy - Lubuskie 2019 Z przyjemnością pragniemy poinformować, że nasza firma została nagrodzona podczas Kongresu Gospodarczego - Lubuskie 2019, który odbył się 10 października w Zielonej Górze. Tegoroczna edycja Kongresu organizowanego przez [...] + czytaj więcej Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów   Miło nam poinformować,że nasz produkt Kiełbasa pieczona z jelenia uzyskała I nagrodę w regionalnym konkursie "Nasze Kulinarne Dziedzictwo -Smaki [...] + czytaj więcej Sklep internetowy PROVINCJA Zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie internetowym www.sklep.provincja.pl + czytaj więcej
Nasze produkty
SKLEP

+ więcej
Dziczyzna Dzikie zwierzęta żywią się ziołami, liśćmi, pędami roślin, żołędziami, czasem grzybami. I biegają. Już sam tryb życia uwalnia je od tłuszczu. Dziczyzna ma w sobie niezbędne dla naszego organizmu sole mineralne i mikroelementy. Ma ich o wiele więcej niż mięso hodowlane. Dziczyzna została w swoisty sposób „przyprawiona” przez najlepszą z szefów kuchni – naturę.

+ więcej
Wędliny Wytwarzanie dojrzewających suszonych mięs i wędlin z dziczyzny jest trudne i czasochłonne. Już samo tworzenie receptur i ich weryfikacja zajęło nam wiele lat. Wykorzystaliśmy wiedzę i doświadczenie całych pokoleń pasjonatów kultywujących tradycyjne metody marynowania i powolnego wędzenia dziczyzny.

+ więcej
ZOBACZ
WSZYSTKIE
PRODUKTY
Kontakt z nami

Provincja Sp. z o.o.
ul. Daszyńskiego 60
69-200 Sulęcin
NIP 7681735320

 

Sekretariat
tel./fax.: 95 755 39 08
e-mail: biuro.sulecin@provincja.pl

  

Kierownik ds. sprzedaży
tel. 603 481 850

 

Kierownik ds. skupu
tel. 661 937 621
e-mail: skup@provincja.pl

 

Zamówienia
tel. 519 305 203
e-mail: zamowienia@provincja.pl

 

Księgowość
tel. 574 723 850
e-mail: ksiegowosc@provincja.pl

 

www.facebook.com/Provincja/

www.sklep.provincja.pl

 

RODO

Napisz do nas

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione.
Copyright 2021 @ provincja.pl
tworzenie stron www kraków