Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
tel./fax.: 0-95 755 39 08
e-mail: biuro.sulecin@provincja.pl
Współpracuj z nami

Oferujemy konkurencyjne ceny rynkowe i gwarantowane terminy płatności. Możemy również udzielić gwarancji finansowych w postaci kaucji.
Pozytywne efekty współpracy zachęcają nas do realizacji dalszych ambitnych planów, związanych ze zwiększeniem ilości zamawianej dziczyzny w tym roku, jak również w najbliższych latach.


 Zachęcamy do współpracy z nami. Połączmy siły i propagujmy razem dziczyznę w Polsce oraz za granicami naszego kraju.

 

 

Zapraszamy do kontaktu,

Nasze produkty
Dziczyzna Dzikie zwierzęta żywią się ziołami, liśćmi, pędami roślin, żołędziami, czasem grzybami. I biegają. Już sam tryb życia uwalnia je od tłuszczu. Dziczyzna ma w sobie niezbędne dla naszego organizmu sole mineralne i mikroelementy. Ma ich o wiele więcej niż mięso hodowlane. Dziczyzna została w swoisty sposób „przyprawiona” przez najlepszą z szefów kuchni – naturę.

+ więcej
Wędliny Wytwarzanie dojrzewających suszonych mięs i wędlin z dziczyzny jest trudne i czasochłonne. Już samo tworzenie receptur i ich weryfikacja zajęło nam wiele lat. Wykorzystaliśmy wiedzę i doświadczenie całych pokoleń pasjonatów kultywujących tradycyjne metody marynowania i powolnego wędzenia dziczyzny.

+ więcej
Pasztety Jako pierwsi oferujemy unikalne na naszym rynku pasztety z dziczyzny z ponad 80% zawartością w produkcie mięsa z dzika, jelenia czy też sarny:

+ więcej
ZOBACZ
WSZYSTKIE
PRODUKTY
Kontakt z nami

Provincja Sp. z o.o.

ul. Daszyńskiego 60

69-200 Sulęcin

tel./fax.: 0-95 755 39 08
e-mail: biuro.sulecin@provincja.pl

www.provincja.pl

www.facebook.com/Provincja/

Napisz do nas

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione.
Copyright 2018 @ provincja.pl
tworzenie stron www kraków